Grooming Malbork

Jesteśmy jednym z niewielu salonów groomerskich w Malborku. Oferujemy Państwu usługi związane z pielęgnacją Waszych pupili: strzyżenie wg wzorca FCI lub na życzenie klienta; kąpiele z doborem odpowiednich kosmetyków, czesanie, trymowanie, obcinanie pazurków, czyszczenie uszu oraz wiele innych. W naszym salonie znajdziecie Państwo fachową obsługę i pomoc wykwalifikowanego groomera. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Decydując się na wizytę u nas, możecie być Państwo pewni, że Wasz pies zostaje w dobrych rękach, gdyż nasza praca jest także naszą pasją.

Piękny i zadbany pies jest bez wątpienia powodem do dumy i zadowolenia każdego właściciela. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić wszystkich właścicieli czworonogów do naszego Salonu pielęgnacji psów „Dog model”. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie pielęgnacji Waszych pupili zaczynając od kąpieli, czesania, strzyżenia, kończąc na trymowaniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem, galerią oraz innymi zakładkami, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wiadomości i wskazówek dotyczących pielęgnacji w salonie jak i w domu.

Używamy sprzętu i kosmetyków tylko sprawdzonych i renomowanych firm.

Przyprowadzając do nas psa, możecie być Państwo pewni, że zostawiacie go w dobrych rękach!