O mnie


        Mam na imię Ania i jestem dyplomowanym groomerem. Moja przygoda z groomingiem rozpoczęła się w momencie pojawienia się w naszym domu sznaucerka miniaturowego o imieniu Rambo. Podczas pierwszej wizyty u psiego fryzjera doznałam nagle olśnienia: chcę zostać psim fryzjerem! Po mału dorastałam do tej myśli i zgłębiałam wiedzę na temat profesjonalnego strzyżenia psów. Po kolejnych wizytach z Rambo u różnych fryzjerów (gdy w głowie miałam już wzorzec prawidłowo wyglądającego sznaucera) zaczęłam dostrzegać niedociągnięcia w jego wyglądzie i postanowiłam, że nadszedł już czas aby zająć się tym osobiście:)

          Wybrałam się na kurs, przeszłam gruntowne szkolenie i z głową pełną pomysłów i zapału do pracy w 2011 roku zaczęłam pracę jako groomer :).

        Praca z psami sprawia, że czuję się spełniona. Uwielbiam to, co robię i dokładam wszelkich starań aby zwierzęta czuły się u mnie komfortowo. Do każdego podchodzę indywidualnie starając się zaspokoić potrzeby psa oraz wymagania właściciela.

        Ukończyłam studia na kierunku biologii na UAM w Poznaniu. Moja praca licencjacka jak i magisterska jest związana z psami. W czerwcu 2015 roku ukończyłam 2 letnie studium, które pozwoliło mi na pogłębienie swojej wiedzy weterynaryjnej i uzyskanie tytułu Technika weterynarii. Jestem także członkiem Polskiego Związku Kynologicznego.

      

        Odkąd pracuję jako groomer moim wielkim marzeniem był jeszcze jeden pies - pudel duży, zwany królewskim. Czekałam kilka ładnych lat aż do momentu, gdy w jednej z polskich hodowli przyszły na świat szczenięta i oto jest - moje spełnione marzenie i kolejne dziecko do kochania. Jednocześnie, mam nadzieję, moja modelka do pracy, na której będę mogła doskonalić swoje umiejętności.

Czas przedstawić najmłodszego członka naszej rodziny...

Pudel był moim marzeniem ale nie należy zapominać o marzeniach naszych najbliższych... Nowe wyzwanie i model do treningów :) Sunia rasy airedale terrier o imieniu Diana od niedawna ma swoje miejsce w naszym sercu :)


Możecie stale być na bieżąco z moimi pannami na ich profilu ZORBA I DIANA


 

 

 

 

 

 

Udział w seminariach i warsztatach groomerskich pozwala mi doskonalić swoją wiedzę i umiejętności, które potem wykorzystuję podczas pielęgnacji psów w salonie. Poniżej znajdują się dyplomy i certyfikaty potwierdzające moje kwalifikacje zawodowe (kliknij aby powiększyć).

dyplom
Seminarium japan style
Warsztaty japan style
Certyfikat
Dyplom ukończenia studiów
Seminarium z Iriną Smirnovą
Seminarium z Zygmuntem Stelmachem
Golden Retriever
Seminarium poświęcone pielęgnacji rasy Gordon Seter
Szkolenie z pielęgnacji rasy sznaucer miniaturowy
Szkolenie z pielęgnacji west highland white teriera
Szkolenie ze stylu azjatyckiego
Szkolenie z pielęgnacji foksteriera szorstkowłosego
Seminarium z komercyjnej pielęgnacji pomeraniana
Seminarium poświęcone pielęgnacji psów rasy Cocker spaniel angielski
seminarium z pielęgnacji psów rasy lagotto romagnolo
Szkolenie
Szkolenie
Certyfikacja 2016
Pielęgnacja teriera walijskiego
Szkolenie z trymowania west highland white terriera
Szkolenie z pielęgnacji pudla
Szkolenie z zastosowania kosmetyków firmy HYDRA
Szkolenie z bedlington terriera
Szkolenie z Isabellą Doblas Jones
Szkolenie szpic miniaturowy