Nowy rok - nowe zasady.

     Drodzy klienci, od stycznia 2015 roku następują zmiany w funkcjonowaniu kart stałego klienta. Nie obawiajcie się, rabaty zostają. Zmienia się jednak zasada ich przyznawania. Wraz z odejściem starego roku odchodzi również promocja, podczas której zniżki były rozdawane do każdego rodzaju usługi. Od nowego roku rabat będzie przyznawany TYLKO PRZY USŁUGACH KOMPLEKSOWYCH, tj. Z KĄPIELĄ. Wysokość rabatów w stosunku do ilości wizyt pozostaje bez zmian. W przypadku strzyżenia/trymowania bez kąpieli cena wraca do postaci wyjściowej (patrz cennik).

   Pamiętajcie, że tylko podczas kompleksowej wizyty groomer jest w stanie dać z siebie wszystko, ułożyć i dopracować każdy włos uprzednio go kąpiąc, nawilżając i odżywiając profesjonalnymi kosmetykami. Przed kąpielą piesek jest zawsze dokladnie rozczesany za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych preparatów. Również bardzo ważne jest ułożenie włosa podczas suszenia. Piesek schnący w domu nie ma szans na uniknięcie powykręcania włosów na cztery strony świata :) Jakie plusy ma z tego właściciel psa? Zdecydowanie lepszy efekt końcowy we fryzurce swojego ulubieńca a także zdecydowanie więcej czasu dla siebie.

Od stycznia 2016 kończymy pracę z kartami stałego klienta. Klienci zostają jednak z rabatami, jakie zdążyli sobie wypracować :)

 

Sisi po kompleksowej pielęgnacji w modnej fryzurce korean style.