Regulamin

 1. Przyprowadzając do nas pieska prosimy o okazanie książeczki zdrowia psiaka wraz z aktualnym wpisem o szczepieniu przeciw wściekliźnie.
 2. Wszystkie psy są obligatoryjnie kąpane w salonie w trakcie pielęgnacji. Ma to na celu podwyższenie jakości wykonywanych usług oraz higieny pracy. Tylko właściwie przygotowany włos może być opowiednio wystylizowany. Wyjątkiem są psy niektórych ras trymowanych, psy chore/stare lub psy z problemami behawioralnymi w celu uniknięcia dodatkowego stresu. O tych wyjątkach decyduje groomer.
 3. Zalecane jest nie karmienie psa przed wyjściem do fryzjera. Potrzeby fizjologiczne skutecznie przeszkadzają w cierpliwym staniu na stole groomerskim :) W razie pragnienia Wasz pupil może u nas liczyć na świeżą wodę a jego cierpliwość zostanie nagrodzona smakołykiem:)
 4. Piesek zmęczony to piesek grzeczny, więc w miarę możliwości i czasu, zróbmy przyjemność naszemu psu przed wizytą i zabierzmy go na spacer, niech się wybiega do woli.
 5. Psom agresywnym zakładam kaganiec.W przypadku, gdy pies nadal nie pozwala się opanować, rezygnuję z dalszego wykonywania usługi. Pobieram wtedy opłatę odpowiednią do wykonanej pracy oraz poświęconego czasu.
 6. Piesek jest grzeczniejszy gdy zostaje sam na sam z groomerem, więc decydując się na wizytę u nas, musicie być Państwo przygotowani na to, że trzeba będzie zostawić go samego w salonie na jakiś czas. Wszystkie zabiegi przebiegają wtedy sprawniej i szybciej. Piesek nie jest rozkojarzony a groomer może nawiązać z nim kontakt. Jest to rozwiązanie mniej stresujące zarówno dla psa jak i dla fryzjera, gdy mogą sobie pogadać i nikt ich nie podgląda:)
 7. W salonie nie podajemy psom żadnych środków farmakologicznych, uspokajających itd. Groomer nie ma uprawnień do tego typu czynności, które może wykonywać jedynie wykwalifikowany lekarz weterynarii. Po za tym jest to niezgodne z etyką naszej pracy.
 8. W przypadku przyniesienia do salonu przez pieska pcheł, do ostatecznej kwoty doliczamy 15 zł. Aby tego uniknąć, należy regularnie sprawdzać skórę psiaka i w razie potrzeby przed wizytą odpchlić pupila.
 9. W przypadku rezygnacji z wizyty należy powiadomić o tym salon jak najszybciej. W przeciwnym razie podczas następnej wizyty doliczana jest kwota wysokości 50% podstawowej ceny usługi.
 10. Przyjmujemy psy zdrowe. Psy z widocznymi oznakami choroby skóry odsyłamy do przychodni weterynaryjnej i zalecamy umówienie się na pielęgnację po wyleczeniu. Kierujemy się przede wszystkim zdrowiem własnym i naszych klientów. Psy stare lub chore np. z zaawansowaną padaczką przyjmujemy tylko na odpowiedzialność właściciela. Często też w jego obecności. Nie ponosimy odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psiaka.
 11. Wszystkie powyższe wskazówki mają na celu skrócenie pobytu Państwa pupila w naszym salonie, mniej stresu dla obu stron, łatwiejszą pracę groomera a co się z tym wszystkim wiąże mniejszy koszt wizyty.

 

 

Prosimy również o punktualność a w razie rezygnacji z wizyty

 

 

o jak najwcześniejsze powiadomienie telefoniczne, lub sms.

 

 

 

Wizyta w naszym salonie jest jednoznaczną zgodą na publikację wizerunku  psa w naszych galeriach a także z zapoznaniem się z regulaminem.