Drodzy Klienci, nasz Salon po mału rozrasta się również w mini sklepik zoo, w którym każdy z Was może się zaopatrzyć w najpotrzebniejsze produkty do pielęgnacji Waszych Pociech :).  W trosce o jakość proponujemy produkty i towary, na których sami pracujemy i używamy i które możemy polecić z pełną odpowiedzialnością. Tak oto w ofercie, która ciągle się rozrasta, mamy:

KOSMETYKI:

  Botaniqa Show Line to innowacyjne formuły stworzone w harmonii z naturą( ponad 98% składników naturalnych!) , które pozwalają na przygotowanie spersonalizowanego produktu idealnie dostosowanego do potrzeb Państwa Pieska w zależności od rodzaju szaty oraz stanu skóry.
Tych kosmetyków nie znajdziecie Państwo w sklepach zoologicznych,  gdyż są  one przeznaczone do sprzedaży wyłącznie w salonach groomerskich. W całym Malborku jest on dostępny na razie jedynie w naszym salonie.

KARMY:

 

Jest to karma hipoalergiczna dla szczeniąt i dorosłych psów o jakości super premium. Skutecznie chroni cały organizm przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Formuła Brit Care bazuje na składnikach aktywnych, które wspomagają funkcjonowanie systemu odpornościowego i mają korzystny wpływ na organizm. Karma pomaga wyeliminować ryzyko zachorowania psa na poważne choroby.

PRZYSMAKI:

PREPARATY PRZECIWKLESZCZOWE:


Foresto jest produktem wyjątkowym na rynku, zawiera bowiem silny insektycyd – imidakloprid oraz wysoce efektywny akarycyd – flumetrynę. Związki te wbudowane są w matrycę polimerową zastosowaną przy konstrukcji tej innowacyjnej, wodoodpornej i bezwonnej obroży, dzięki czemu składniki aktywne są cały czas – przez okres do 8 miesięcy – uwalniane w odpowiednio niskich lecz efektywnych dawkach.

 

Ponadto w naszym sklepie znajdziemy też takie produkty jak:

Grzebienie, szczorki, furminatory i trymery pomagające w codziennej pielęgnacji szaty naszego psa; płatki pielęgnacyjne pozwalające utrzymać higienę uszu i oczu; kokardki i spineczki dla piesków a także ozdobne obróżki.

ZAPRASZAMY!