Groomer Malbork

Groomer to ostatnio jeden z najbardziej rozwijających się zawodów. Wymaga jednak odpowiedniego podejścia do zwierząt, cierpliwości, zdolności manualnych a przede wszystkim miłości do czworonogów. Jest to w pewnym sensie praca twórcza, gdyż każdy pies jest indywidualnością, potrzebuje poświęcenia mu odpowiedniej ilości czasu. Zawód groomera wymaga ciągłego doszkalania się, brania udziału w wystawach psów i podpatrywania trendów mody w świecie zwierząt; brania udziału w warsztatach i seminariach groomerskich organizowanych przez światowe stowarzyszenia groomerskie. Groomer musi się wykazać także inwencją twórczą oraz estetyką. Najbardziej się to przyda, gdy nadejdzie potrzeba wystylizowania kundelka, dla którego nie ma określonego wzorca.

Piękny i zadbany pies jest bez wątpienia powodem do dumy i zadowolenia każdego właściciela. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić wszystkich właścicieli czworonogów do naszego Salonu pielęgnacji psów „Dog model”. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie pielęgnacji Waszych pupili zaczynając od kąpieli, czesania, strzyżenia, kończąc na trymowaniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem, galerią oraz innymi zakładkami, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wiadomości i wskazówek dotyczących pielęgnacji w salonie jak i w domu.

Używamy sprzętu i kosmetyków tylko sprawdzonych i renomowanych firm.

Przyprowadzając do nas psa, możecie być Państwo pewni, że zostawiacie go w dobrych rękach!