Fryzjer dla psów Malbork

Fryzjer dla psów to inaczej groomer. Słowo to pochodzi z języka angielskiego i oznacza tu pielęgnację. Nasz salon oferuje Państwu pomoc wykwalifikowanego groomera, który chętnie wyjdzie naprzeciw Państwa potrzebom, dotyczących pielęgnacji zwierząt. U nas Wasz pupil zostanie wykąpany, ostrzyżony i wytrymowany, wszystko w zależności od potrzeby i zachcianki właściciela. Nadajemy fryzury także pieskom nierasowym. Dokładamy wszelkich starań, by zwierzak czuł się komfortowo i wychodził od nas zadowolony z merdającym ogonem.

Piękny i zadbany pies jest bez wątpienia powodem do dumy i zadowolenia każdego właściciela. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić wszystkich właścicieli czworonogów do naszego Salonu pielęgnacji psów „Dog model”. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie pielęgnacji Waszych pupili zaczynając od kąpieli, czesania, strzyżenia, kończąc na trymowaniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem, galerią oraz innymi zakładkami, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wiadomości i wskazówek dotyczących pielęgnacji w salonie jak i w domu.

Używamy sprzętu i kosmetyków tylko sprawdzonych i renomowanych firm.

Przyprowadzając do nas psa, możecie być Państwo pewni, że zostawiacie go w dobrych rękach!