Pielęgnacja psów Malbork

Coraz więcej ras wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Są to m.in. Yorki, Shih tzu, Sznaucery, Maltańczyki, Pudle, Biszony, Foxteriery itp. Strzyżenie, trymowanie i regularne kąpiele to nieodzowny element w pielęgnacji psa, chcąc utrzymać psa w dobrej formie a przede wszystkim aby pies dobrze wyglądał. Zadbany pies to przecież powód do dumy. Z dobrze wyglądającym psem miło jest wyjść na spacer. Taką specjalistyczną pielęgnacja psów zajmują się psie salony. Wykwalifikowani groomerzy są w stanie poprawić wygląd każdego psa nawet nierasowego.

Piękny i zadbany pies jest bez wątpienia powodem do dumy i zadowolenia każdego właściciela. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić wszystkich właścicieli czworonogów do naszego Salonu pielęgnacji psów „Dog model”. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie pielęgnacji Waszych pupili zaczynając od kąpieli, czesania, strzyżenia, kończąc na trymowaniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem, galerią oraz innymi zakładkami, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wiadomości i wskazówek dotyczących pielęgnacji w salonie jak i w domu.

Używamy sprzętu i kosmetyków tylko sprawdzonych i renomowanych firm.

Przyprowadzając do nas psa, możecie być Państwo pewni, że zostawiacie go w dobrych rękach!