Psi salon Malbork.

W Polsce psich salonów powstaje coraz więcej. Nie jest to zawód jeszcze tak rozpowszechniony jak np. w Stanach Zjednoczonych ale rozwija się w zawrotnym tempie. Psie salony mają na celu utrzymania psich szat w dobrej kondycji, przygotowywanie psów do wystaw, pomagają właścicielom w codziennej pielęgnacji swoich czworonogów. Psie salony pracują w większości na profesjonalnym sprzęcie i kosmetykach renomowanych firm. Praca groomera musi być także jego pasją, wtedy zwierzęta również czują sympatię do fryzjera i wszystkie zabiegi są przyejmością zarówno dla psa jak i dla groomera.

Piękny i zadbany pies jest bez wątpienia powodem do dumy i zadowolenia każdego właściciela. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić wszystkich właścicieli czworonogów do naszego Salonu pielęgnacji psów „Dog model”. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie pielęgnacji Waszych pupili zaczynając od kąpieli, czesania, strzyżenia, kończąc na trymowaniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem, galerią oraz innymi zakładkami, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wiadomości i wskazówek dotyczących pielęgnacji w salonie jak i w domu.

Używamy sprzętu i kosmetyków tylko sprawdzonych i renomowanych firm.

Przyprowadzając do nas psa, możecie być Państwo pewni, że zostawiacie go w dobrych rękach!