Psi fryzjer Malbork

W Malborku jest już kilka zakładów fryzjerskich dla zwierząt. Oferują kapiele, strzyżenie, trymowanie. Zdarza się jednak, że nieraz do salonu zawitją nieprzeciętni klienci: koty, króliki czy świnki morskie. Każde z nich wymaga pielęgnacji a groomer jest w stanie im ją zapewnić. Zwierzęta wystawiane są przygotowywane do wystaw wg wzorca FCI, natomiast właściciele, którzy nie przewidzieli dla swojego pieska kariery na wystawie często decydują się na fryzurki praktyczniejsze i łatwiejsze w codziennej pielęgnacji.

Piękny i zadbany pies jest bez wątpienia powodem do dumy i zadowolenia każdego właściciela. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić wszystkich właścicieli czworonogów do naszego Salonu pielęgnacji psów „Dog model”. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie pielęgnacji Waszych pupili zaczynając od kąpieli, czesania, strzyżenia, kończąc na trymowaniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem, galerią oraz innymi zakładkami, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wiadomości i wskazówek dotyczących pielęgnacji w salonie jak i w domu.

Używamy sprzętu i kosmetyków tylko sprawdzonych i renomowanych firm.

Przyprowadzając do nas psa, możecie być Państwo pewni, że zostawiacie go w dobrych rękach!