Strzyżenie psów Malbork

W naszym mieście jest kilka zakładów groomerskich. Groomer to inaczej „psi fryzjer”. Coraz więcej ras psów wymaga specjalistycznej pielęgnacji, strzyżenia, trymowania. Groomerzy wychodzą naprzeciw tym zadaniom oferując swoje usługi. Strzyżenie wymaga odpowiedniego sprzętu oraz umiejętności, które psi fryzjer nabywa na specjalnym kursie. Groomer jest w stanie nadać nowy, ładniejszy wygląd każdemu psu. Nieważne czy jest to pies rasowy czy kundelek.

Piękny i zadbany pies jest bez wątpienia powodem do dumy i zadowolenia każdego właściciela. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić wszystkich właścicieli czworonogów do naszego Salonu pielęgnacji psów „Dog model”. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie pielęgnacji Waszych pupili zaczynając od kąpieli, czesania, strzyżenia, kończąc na trymowaniu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem, galerią oraz innymi zakładkami, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wiadomości i wskazówek dotyczących pielęgnacji w salonie jak i w domu.

Używamy sprzętu i kosmetyków tylko sprawdzonych i renomowanych firm.

Przyprowadzając do nas psa, możecie być Państwo pewni, że zostawiacie go w dobrych rękach!